Meydan işitme cihazları TRABZON İŞİTME CİHAZLARI - COSELGI
Telefon : 0 462 - 300 61 00 - 0 362 - 435 55 02
Resound Key ;
Günlük hayatınız için mükemmel bir sese sahip, modern, kullanımı kolay, vazgeçilmez işitme özellikleriyle harika bir işitme deneyimine hoş geldiniz. Deneyimlerinizle birlikte büyümek için özgüvenin ve rehberliğin keyfini çıkarın.

Dijital işitme cihazımız ;
Teknoloji sezgisel olarak çalıştığında, orada olduğunun bile farkına varmazsınız. ReSound, yenilikçi işitme çözümlerinin oluşturulmasına öncülük eder ve yaşam tarzınıza uyan kişiselleştirilmiş seslere erişiminizi her zamankinden daha kolay ve konforlu kılar. İşitme cihazı teknolojisi, geçmişin iri ve hantal cihazlarından bugüne çok yol kat etti.

Yaşam kalitenizi artırın ;
Etrafınızda neler olup bittiğini duyabildiğinizde yaşamdan çok daha fazla zevk alırsınız. İşitme cihazlarımız, özlediğiniz yaşamı geri kazanmanıza yardımcı olabilir.

Tinnitus nedir?
Tinnitus, kulaklarınızda sadece sizin duyabildiğiniz çınlama, vızıldama, tıklama, tıslama ve diğer sesler olarak tarif edilmektedir. Sesin türü ve yoğunluğu kişiden kişiye değişir ve hatta farklı şekillerde de duyabilirsiniz. Tiz bir ses, kalın ve bas bir ses ve hatta değişken bir ses tonu olabilir. 
Sesler ister hafif veya şiddetli, geçici veya sürekli olsun, çınlama konsantre olmanızı ve duymak istediğiniz şeyleri duymanızı önleyebilir.